Bystré děti

Další dětská vášeň – gymnastika

Další dětská vášeň – gymnastika

(Pro video klikněte na „celý článek“.) Další vášní mé dcery je kromě muziky a hry na klavír také sportovní gymnastika. Začínala moderní gymnastikou a teď dělá 15 měsíců sportovní gymnastiku. Na gymnastických závodech v Děčíně 10.5.2014 – Děčínská kotva o pohár Věry Čáslavské – měla dokonce tu čest osobně se potkat s držitelkou zlaté olympijské medaile paní Věrou Čáslavskou.

O týden později se zúčastnila krajského přeboru v Liberci. Po loňském úspěšném prvním místě v základním stupni se letos umístila na krásném třetím místě. Nejkrásnější na tom je, že i přes přes všechny pády či nezdary na tréninku jí to velmi baví!

 

I fyzický rozvoj je pro malé dítě velmi důležitý a je nedílnou součástí raného vzdělávání. Málokdo ale ví, že fyzický rozvoj má velký vliv i na intelektuální rozvoj. Fyzický rozvoj jako součást raného vzdělávání je více o překonávání sebe samého než o soutěžení s ostatními.

Děti věří, že jde všechno. Pro děti neexistuje nemožné. Jsou ochotny zkusit a usilovat o cokoli. Mají výjimečné vidění světa. Je úžasné, jak dokážou po pádu znovu vstát a nevzdat to… Rodiče, podporujme je v tom a učme se od nich!

Dávejme svým dětem od malička maximum příležitostí k pohybu a ke zdokonalování sebe sama! A užívejme si každý úsměv, který vaše dítě díky pohybu má!

RYCHLOKURZ banner na FB_CZNáhledový obrázek pro facebook reklamu

Bez komentáře

Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE