Bystré děti

Videa

Klikněte, prosím, na modré tlačítko pro přechod na stránku zobrazující daná videa.

Ukázková výuková videa pro děti 

Zde můžete získat představu, jaké typy videí pro výuku hrou pro děti nabízíme. Když se zaregistrujete, získáte přístup k dalším podobným vzdělávacím videům pro děti. Videa budou postupem času přibývat.

Dětská videa pro výuku hrou (anglicky, česky)

Obrázkové a slovní flashkarty řazené do přehledných kategorií (zvířata, barvy, tvary, hudební nástroje, jídlo, oblečení,….), které se ukazují ve velké rychlosti, jsou v oboru raného vzdělávání považovány za tradiční nástroj při výuce malých dětí pro stimulaci pravé mozkové hemisféry, jež je v raném věku přirozeně dominantní a jež způsobuje, že učení je pro děti podvědomé, velice efektivní a při tom zábavné. Díky počítačovým technologiím a internetu vám nabízíme knihovnu takových  flashkaret v elektronické verzi. Elektronická verze karet nejen umožňuje snadné a rychlé zobrazování karet, ale také připojit zvuk či výslovnost slova, jež je výhodné a efektivní převážně pro pochopení významu slova (například zvuk zvířete) nebo pro výuku cizího jazyka (výslovnost slova bez přízvuku).

Video-knížky pro děti (anglicky, česky) 

Tyto knihy jsou speciálně navržené tak, aby se dítěti prezentoval text odděleně od obrázku, což umožňuje dítěti soustředit se na prezentovaný text. Šipka ukazující směr čtení a místo, kde se právě čte, pomáhá dítěti snadněji a přirozeně dekódovat slova a dítě se přirozeně naučí číst.

Ukázkové lekce programů LR, LM a LMs

V programech, které děti zábavnou formou učí cizí jazyky, čtení, pochopit základy matematiky či porozumět hudbě, jsou jednotlivé lekce připravené, takže stačí jen každý den zmáčknout tlačítko „play“ a daná lekce se dítěti přehraje. A každý den jsou tyto lekce něčím jiné, takže dítě se učí stále něco nového. Programy mají tyto lekce připravené na rok dopředu. Podívejte se na ukázky takových lekcí!

Typy lekcí v programech a jejich zvláštnosti 

Blesková slovní metoda, bleksová obrázková metoda, tvorba slov, výuka množství, výuka čísel, možnosti měnit typ přehrávání, možnost lekce zosobnit nahráním vlastních obrázků, videí či vlastní výslovnosti. Podívejte se na videa, která blíže vysvětlují a demonstrují tyto přednosti programů.

Rozhovory s rodiči po vyzkoušení LR se svými dětmi 

V březnu 2011 firma BrillKids nabídla v Kalifornii desítkám párů rodičů možnost vyzkoušet program Little Reader se svými miminky či batolaty. Po zhruba 10 týdnech používání se jich zeptali na jejich zkušenosti s programem. Podívejte se na videa z rozhovorů s rodiči.

Co o programech říkají další rodiče malých dětí 

Poslechněte si v dalších videích, jaké jsou názory jiných rodičů na programy, které se svými dětmi vyzkoušeli.

Malé děti, které se učí cizí jazyk 

Malé děti jsou jazykoví géniové a v raném věku mají téměř neomezené možnosti naučit se cizí jazyky stejně snadno jako jazyk mateřský. Program Little Reader umožňuje právě tohoto využít – snadně, hravě a efektivně učit dítě cizí jazyk. Podívejte se na videa dětí, které již mají Little Reader doma jako běžnou součást svého „učebního programu“.

Malé děti, které čtou (v rodném nebo cizím jazyce)

Program Little Reader také umožňuje zobrazovat s obrázky také text i v rodném jazyce. Toto je přirozená forma, jak dítě vystavit nejen mluvenému, ale i psanému slovu, takže dítě se učí vnímat psané slvovo stejně přirozeně jako vnímá mluvené slovo – pochopí principy tvorby slov a intuitivně se naučí číst.

Malé děti a čeština s programem LR 

Little Reader umožňuje učit dítě jakémukoliv jazyku – i češtině. Pomáhá malému dítěti chápat v mateřském jazyce význam slov i přirozeně ho seznamuje s psaným slovem a čtením. A jsou i jiné způsoby, jak se dá program využívat. Podívejte se.

Bystré děti.cz – Naše zkušenosti s programy 

Podívejte se na v videa, která jsem natočila se svými dětmi při používání programů raného vzdělávání.

Malé děti, které se učí porozumět hudbě 

Účinky hudby na mozek jsou výjimečné a poslouchání hudby stimuluje více částí mozku najednou. Program Little Musician  dává dětem možnost nahlédnout do světa hudby zábavnou formou. Podívejte se na videa.

Malé děti, které se učí chápat základy matematiky 

Děti mají v prvních letech života díky dominanci pravé mozkové hemisféry intuitivní vnímání množství. Vhodná stimulace v pravý čas pomůže tuto schopnost využít do budoucnosti. Program Little Math tuto jedinečnou schopnost malých dětí rozvíjí.

Ostatní videa, která nás zaujala 

Zde budou postupně přibývat videa z oblasti raného vzdělávání, která mi připadají zajímavá.

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE