Bystré děti

Proč je tak efektivní

Učení je skutečná ZÁBAVA!

Variabilita v přehrávání lekcí

V programu Little Math si můžete sami zvolit, v jakém pořadí, v jakých barvách i v jakých velikostech budete chtít svému dítěti ukazovat různé ikony, čísla a rovnice. Můžete si vytvořit nekonečné množství obměn vašich lekcí!

detske_vzdelavaci_hry_matematika_22_

Přehrávání výukové lekce může být náhodné, tedy pokaždé bude jiná výslovnost, velikost či barvu čísel. Nesporným kladem je, že ikony se ukazují v náhodném pořadí. Vaše dítě se tedy nebude pouze učit zobrazované vzorce zpaměti.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_22

Zosobněné lekce

S Little Math si snadno můžete vytvořit vlastní lekce a tím pádem pak pro vaše dítě připravit smysluplnější lekce. Místo ikony lze použít třeba obrázky vašeho dítěte, či např. jeho oblíbené kreslené postavičky. Je ale také možné nahrát hlasy členů vaší rodiny, kteří budou vyslovovat čísla!

detske_vzdelavaci_hry_matematika_23

Spousta možností u lekce

Little Math učí množství a matematiku pomocí rychlého zobrazování. Tím se stimuluje pravá mozková hemisféra. Lekce ukazujte opravdu rychle, aktivizuje se tak schopnost pravé mozkové hemisféry vstřebávat informace, aniž by byla vynaložena námaha a úsilí.

Pomalu ukazujte lekce tehdy, když ukazujete lekce s čísly a slovy, popř. když ukazujete hodnotu čísel několikrát za sebou a současně používáte různé ikony pro lepší pochopení jejich hodnoty.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_24

Lekce, které učí množství, můžete ukazovat i v pravidelném tvaru v tzv. mřížce. Tuto možnost volte zejména u starších dětí, u kterých je již dominantnější levá mozková hemisféra. Tím dětem umožníte pochopit význam jednotlivých sad a číselných vzorců (jako náznak násobení).

detske_vzdelavaci_hry_matematika_25

Učení je tak jednoduché!

Kompletní učební obsah na celý rok

Little Math program obsahuje kompletní, do detailu zpracované osnovy, které vás doprovázejí vašim každodenním vyučováním! Již za každodenních 5-10 minut získává vaše děťátko základy matematiky.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_26

Little Math vám zároveň mimo připravených osnov nabízí i přednastavené lekce, které jsou zaměřené na čísla a matematiku. Tyto lekce si můžete sami přizpůsobit podle potřeb a specifik vašeho dítěte.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_27

Jednoduchý způsob, jak si vytvářet vlastní lekce

Vše je možné díky automatickému výběru čísel a matematických rovnic. Můžete ukazovat čísla, jednoduché i složitější rovnice se smíšenými matematickými operacemi. Bude pouze stačit, když si nastavíte interval (rozsah) čísel, které chcete zahrnout. Little Math udělá vše ostatní za vás. Je to ten nejjednodušší způsob, jak volit zadání nových rovnic!

detske_vzdelavaci_hry_matematika_28

 

Co vše program LM umí?

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE