Bystré děti

Učební systém LMs

Děti, které si užívají legraci s Little Musician

 

 

 

Co říkají hudební odborníci

Gregory Blankenbehler, M.A. Mus.

Little Musician – program od Brillkids – je to nejbližší k ranému hudebnímu vzdělávání, co jsem kdy viděl, a přitom je ve svém druhu tak snadno dostupná, v oboru, jež nám dal hudební génie jako je Mozart a Bach.“

Přečtěte si úplnou recenzi

Recenze programu Little Musician

Tonya – Mom of Owen and Lily

„Lily a Owen byly programem nadšení od prvního dne. Jsem šťastná, že můžu říct, že program je mnohem lepší, než jsem očekávala – Lily má dnes absolutní hudební sluch a Owen jde pomalu, ale jistě v jejích šlépějích…“

Krista Guerrero – Presidenka Intellectual Baby LLC

V této video recenzi nám Krista ukazuje, jak vypadá jejich běžný den, když používají Little Musician. Názorně ukazuje, jak používá program se svými dětmi. 

Přečtěte si další hodnocení od uživatelů

 

Vyzkoušet zdarma Koupit kurz Hudba hrou Napište nám

Co se mé dítě bude s programem učit?

Tady jsou hlavní věci, které se začne Vaše dítě učit s programem Little Musician:

Zpívat v solmizační stupnicidetske_vzdelavaci_hry_lms-icons-01

Vaše dítě se bude učit zpívat noty v solmizační stupnici (do, re, mi atd.), a rozvíjet nejdůležitější nástroj, jaký kdy bude Vaše dítě mít – svůj hlas!

Rozvíjet svůj hudební sluchdetske_vzdelavaci_hry_lms-icons-02

Vaše dítě bude se naučí poznávat noty a rozeznat akordy, které slyší a tím zlepší svůj smysl pro zvuk a rozsah.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons-03

Číst noty

Vaše dítě se naučí identifikovat noty, jež jsou psány hudebníky, což umožní pohledem-číst psané noty a jednoduché melodie

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons-04

Rozvíjet svůj smysl pro rytmus

Prostřednictvím „vytleskávej“ lekcí, začne Vaše dítě rozvíjet schopnost pohybu v rytmu hudby. Lekce „rytmus slabiky“ také naučí Vaše dítě číst noty s různými rytmy pohledem.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons-07Poznávat hudební nástroje

Vaše dítě se bude učit o všech hlavních nástrojích (strunové, žesťové, dechové, klávesové a bicí) jakmile uslyší zvuk, který vydávají, uvidí způsob, jakým hrají.

Seznamovat se s klasickou hudbou a hudebními skladatelidetske_vzdelavaci_hry_lms-icons-05

Vaše dítě bude seznámeno se slavnými skladateli a skladbami (s barokní a klasickou, romantickou a moderní populární klasikou) pomocí denního přehrávání různých klasických skladeb.

Poznávat klaviaturudetske_vzdelavaci_hry_lms-icons-06

Vaše dítě bude také obeznámeno s klaviaturou a s tím, že každá klávesa odpovídá různým výškám a solmizačním slabikám.

Čím je program tak výjimečný?

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-01Jen 5-ti minutové denní lekce

Předem naplánovaná 1 roční osnova odstraní jakoukoliv potřebu přemýšlení o tom, co byste měli každý den Vaše dítě naučit. Všechno, co musíte udělat je, stisknout „hrát“ a bavit se interakcí s Vaším dítětem, jak lekce postupuje! Kromě toho jsou lekce záměrně navrženy tak, aby trvaly přibližně pět minut každý den a vyhovovaly tak krátké pozornosti malých dětí a hodily se do Vaší pravidelné každodenní rutiny. Klíčem k úspěchu není délka času, ale vytrvalost!

 detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-02Vlastní nastavení

Little Musician (hudba hrou) není jen báječný hudební obsah, který můžete Vašemu dítěti ukázat. Je to pro Vás také výkonná platforma k doručení lekcí hudby způsobem, jakým chcete vy! Dáváte přednost jinému stylu prezentace, která je vhodnější pro vaše dítě? Jednoduše upravte lekce nebo dokonce vytvořte vlastní lekce, které jsou přesně přizpůsobené potřebám Vašeho dítěte! Little Musician vám dává jedinečnou pružnost v přizpůsobení a svobodu přizpůsobení lekcí tak, jak chcete.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-03Variace

S Little Musician nejenže je obsah lekcí různý každý den, ale i ten samý den se lekce přehraje pokaždé jinak! To je možné díky namátkovému výběru a rotace funkcí v softwaru, vytažených z rozsáhlých sdělovacích zdrojů (včetně různých obrázků, audií a videí), jež představuje Little Musician. Když je například výuka o houslích, Vaše dítě uvidí a uslyší 5 různých obrázků, 2 různé video animace, 3 různé výslovnosti a 3 různé vzory houslí.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-04Interaktivita

Little Musician je vyvinut pro interaktivní zkušenosti s Vaším plným zapojením. V průběhu všech lekci, bude Vaše dítě podporováno poslouchat, zpívat, pohybovat se, tleskat, a odhadovat zvuky, které slyší a noty, které vidí.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-05Vhodné pro všechny věkové kategorie

I když byl Little Musician (hudba hrou) vyvinut s ohledem na pro kojence a batolata, je vhodný pro děti všech věkových skupin. Ve skutečnosti i mnozí rodiče říkají, že se samy učí!

Více o učebním obsahu a typech lekcí

Vyzkoušet zdarma Koupit kurz Hudba hrou Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE