Bystré děti

Získaná ocenění

awards-awards__

 

2011 Media of the Year

lrdeluxe-cca-2011-medium

Creative Child Magazine’s Creative Toy Awards

reative Child Magazineje národní dvouměsíční publikace, která poskytuje rodičům nejnovější informace o tom, jak rozvíjet dětskou kreativitu.

Ocenění od Creative Child Magazine jsou jedinečné tím, že všechny výrobky se zkoumají rodiči, pedagogy či podobnými profesionály. Jsou hodnoceny mnoha lidmi – i lidmi, kteří si ty výrobky koupili.

 

Léto 2011 Tillywig Brain Child Award

detske_hry_oceneni_brain-child

Tillywig ocenění hračky

Každoročně přináší program „Tillywig ocenění hračky“ seznam těch nejlepších nových hraček, her a jiných produktů, které jsou k dispozici zákazníkům, prodejcům a médiím v USA. Ocenění jsou udělována na základě hodnocení účelu, ať už vzdělávání nebo zábavy.

Ocenění Tillywig Brain Child Award se uděluje produktům, které v rámci aktivit dokážou spojit učení a zábavu.

Tillywig hodnotitel řekl:

S programem Little Reader se velmi snadno pracuje a je požehnáním pro rodiče, kteří chtějí dát svým dětem náskok ve čtení. Software je mimořádně interaktivní a obsah ve vypracovaném ročním plánu je vytvořen s ohledem na věk dětí, pro který je určen. Little Reader vám ušetří spoustu času.

Mom’s Best Award Fantastic Products 2011

detske_hry_oceneni_lrdeluxe-mba

Mom’s Best Award

Mom’s Best Award byl vytvořen s cílem poskytnout budoucím maminkám příležitost podělit se s jinými rodiči o zkušenosti s produkty určenými pro prenatální období, pro kojence, batolata, malé děti, starší děti a produkty pro děti v období puberty.

Pokud je výrobku uděleno ocenění Mom Best Award, znamená to, že produkty, které byly hodnoceny opravdovými maminkami, splnily přísná kritéria hodnocení.

Rodiče si výrobek s takovým označením mohou koupit s jistotou, že je na vysoké úrovni. Nakonec – pokud nebudete věřit maminkám, tak komu potom?

MBA hodnotiteka řekla:

Jsem opravdu nadšená se vším, co Little Reader nabízí – ať už fyzické nebo online produkty. I mně , i mému 1 a půl letému synovi se lekce líbí, protože se dají přizpůsobovat. Líbilo se mu, že na obrázcích viděl maminku, tatínka, sestřičku a i sebe samého!

Podzim 2011 TNPC Seal of Approval

detske_hry_oceneni_TNPC-small

The National Parenting Center

Národní centrum rodičovství ve svém programu nezávisle hodnotí různé produkty, které jsou dostupné dětem a rodičům na spotřebitelském trhu. Tento program byl v roce 1989 uznán jako program, který pomáhá vytvářet lepší podmínky pro informovanost rodičů při řešení výzev rodičovství v novém tisíciletí.

10 nejlepších vzdělávacích produktů

100 nejlepších dětských produktů

detske_hry_oceneni_drtoy-besteduc-small

Dr. Toy Awards

Ocenění dr. Toy poskytuje jedinečné, originální recenze chráněné autorskými právy, které hodnotí dětské výrobky. Je to jediný mezinárodní program, který poprvé po dvaceti letech zveřejnil hodnocení na internetu a ve svých hodnoceních hodnotí vzdělávací úroveň, výhody pro vývoj dětí a jejich vysokou hravou hodnotu.

Se 40-ti letými zkušenostmi s hodnocením programů dr. Toy vybírá důsledně a pečlivě ty nejvhodnější produkty pro toto vysoké mezinárodní hodnocení.

NAPPA Honors Winner

detske_hry_oceneni_npp-2012

National Parenting Publications Awards (NAPPA) Parenting Resources Competition

The National Parenting Publications Awards (NAPPA) je program, který podporuje Dominion Parenting Media a je propagován ve spojitosti s vydavateli rodičovských poblikácií v celých USA.

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Reader Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE