Bystré děti

Co program LM učí

UČENÍ ČÍSEL:

Množství

představíte vašemu děťátku matematiku nejprve vysvětlením významu množství. V barevných lekcích s profesionálními hlasovými nahrávkami představí program Little Math množství od 0 do 100 tak, že bude okamžitě aktivizovat přirozenou schopnost pravé mozkové hemisféry rozpoznávat velké množství.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_15

Čísla (jako symboly reprezentující množství)

Po tom, jak představíte dětem množství a jejich názvy, přejdete k učení čísel – tedy k psané formě jednotlivých čísel. Při spojování čísel s množstvím, které symbolizují, přestávají být čísla bezvýznamnými symboly. Touto metodou vysvětlování se připravuje cesta pro hlubší pochopení matematiky..

detske_vzdelavaci_hry_matematika_16

Číselné vzorce

Dětem se číselnými vzorci navodí základní principy aritmetických operací – např. sudá/lichá čísla, násobky a dokonce i prvočísla.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_17

 

UČENÍ MATEMATIKY:

Základy aritmetiky

Naučte své děti sčítat, odečítat, násobit a dělit! Začněte s jednoduchými rovnicemi s použitím nízkých čísel a vaše dítě si začne osvojovat, jak každá z daných operací funguje.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_18

Rozšířené rovnice

Přejděte k prezentaci pokročilejší matematiky se složitějšími rovnicemi jako je např. 1 +3 +5 = 9 nebo smíšenými rovnicemi, jako např. 3 x 2 – 1 = 5.

detske_vzdelavaci_hry_matematika_19

Násobilka

Dovolte vašemu dítěti učit se násobilku skutečným pochopením čísel a nenechte se děti trápit učením se drilem nazpaměť!

detske_vzdelavaci_hry_matematika_20

Pomozte vašemu dítěti vybudovat si LÁSKU K MATEMATICE.

Pomozte změnit vnímání matematiky jako nepříjemného předmětu na takový, který si bude vaše dítě užívat! Začněte s učením už od malička a nechte ho učit se přirozeně a intuitivně. Nejen, že přispějete, aby matematiku vnímalo jako zábavu, ale zabráníte tomu, že se jí nikdy ani nebude bát!

Zjistěte, co dělá z Little Math tak efektivní program

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE