Bystré děti

Získaná ocenění LMs

Little Musician je nejúčinnější učební systém pro domácí výuku dítěte hudbě. Nejen odborníci, ale i tisíce rodičů z celého světa se shodují v tom, že nejen že poskytne dítěti pevný základ v hudebním vzdělání, ale rovněž tříbí a rozvíjí zájem a vrozené hudební nadání Vašeho dítěte.

Program Little Musician je také uznávaný mnoha organizacemi, které udělily programu svá ocenění!

detske_hry_oceneni_npp-2012NAPPA Silver Winner (Stříbrný vítěz NAPPA)

National Parenting Publications Award (NAPPA)

Parenting Resources Competition

Ocenění Národních rodičovských publikací (NAPPA) je program sponzorovaný Dominion Parenting Media a propagovaný ve spojitosti s vydavateli publikací o rodičovství v celých Spojených státech. NAPPA je hodnocení nezávislých odborníků a rodičů hodnotících stovky produktů z hlediska inovací, bezpečnosti, kvality a stupně poskytovaných služeb pro usnadnění rodičovství. Po několika týdnech pečlivéhoa přísného testování bylo 25 výrobků ohodnoceno zlatou cenou, 60 obdrželo sříbrnou a 41 dostalo čestné uznání.

Julie Kertes, generální ředitelka NAPPA, řekla:

„Každý rok odborníci a testující z řad rodičů, jež jsou v naší porotě,  , prozkoumávají, hrají si a pečlivě zkouší jednotlivé výrobky, které obdržíme,“…
““Produkty poctěny NAPPA pečetí letos předčily očekávání z důvodu jejich inovace, kvality a tvůrčího přístupu k tomu, jak zjednodušit život rodičů.“

detske_hry_oceneni_teachers-choice-2013Teachers‘ Choice Award 2013 (Ocenění – Volba učitelů 2013)

Learning Magazine

Časopis o vzdělávání od The Mailbox, který se zaměřuje na vzdělávání, vyzdvihuje knihy, hry, internetové stránky, granty, soutěže, zdarma produkty a profesionální příležitosti pro rozvoj pro rodiny.

FRC recenzent řekl:

Je toho tolik, že nevím,  jestli dokážu říct, co se mi líbí nejvíc.

Velmi se mi líbí grafika a písně, klasická hudba i hudební nástroje. Děti produkt zaujal, bylo snadno ho nainstalovat a spustit. Líbí se mi, že tento hudební program je interaktivní.

Moje dcera se nedokáže dlouho soustředit a tyto hudební lekce trvají asi jen pět minut. Bylo snadné se v programu zoriantovat a ona se velmi rychle naučila noty. Milovala hudbu už před tím, než jsme začali tento program používat, ale teď se naučila o hudbě mnohem více než jen zpívat své oblíbené písničky na CD. “

detske_hry_oceneni_lms-frc-2012Seal of Approval (Známka kvality)

Family Review Center Awards

Centrum průzkumu rodiny nabízí profesionální recenze a hodnocení výrobků vhodných pro rodinu. Své služby nabízí od roku 2000 a pomáhá rodinám tím, že poskytuje důvěryhodná a nestranná hodnocení.

FRC recenzent řekl:

„Instalace byla hračka a jakmile bylo nainstalováno, tak vás to provede celým programem a vysvětí vám to, co kde najdete a jak se to používá. Vysvětlení je důkladné, stručné a velmi srozumitelné. 

Je to učební osnova – balíček s obsahem na celý rok, který můžete začít používat se svým dítětem již od 6 měsíců věku. Obsahuje to rozlišování akordů, noty a jejich zvuky, solmizační (diatonickou) stupnici, cvičení na poslech, lekce zpívání, vytleskávání, seznámení s hudebními nástroji, nahrávky vážné hudby, což vzbudí u dětí zájem o klasickou hudbu. Obsahuje to lekce rytmu, stupnice a lekce klaviatury.   Toto všechno je zahrnuté v učebním balíčku, který je vhodný i pro ty nejmenší. 

Je to vytvořené otcem, který hledal program pro své vlastní batole, ale nemohl najít žádný, který by pokrýval a vysvětloval širokou škálu oblastí přiměřeným způsobem, a tak se rozhodl vytvořit svůj vlastní. Jsem tak ráda, že to udělal! Je to skvělý program, který pomůže mnoha rodičům!

Je to tak snadné. Hned po otevření vám program umožňuje zvolit si část, ve které chcete pracovat. Klikněte na téma, pak klepněte na zelenou šipku a lekce začíná. Je to velmi dobře nnavržený program, který nám dobře fungoval a bylo snadné mu porozumět a používat ho. Jak se říká, je uživatelsky velmi přátelský.

V horní části obrazovky máte na výběr spoustu možností. Volná hra, nástroje, fórum atd. To vše navíc k širokému rozsahu obsahu, jež program zahrnuje.

Chcete-li se posunout v hudbě dál než je běžné,  a chcete-li dát Vašemu dítěti opravdu bohaté zkušenosti a lásku k hudbě, doporučuji vyzkoušet tento program. Je vynikající na používání v domácím prostředí, stačí 5 minut denně a uvidíte ohromné výsledky.“

detske_hry_oceneni_lms-cca-2012

2012 Media of the Year

Creative Child Magazine’s Creative Toy Award

Kreativní dětský časopis je národní dvouměsíční publikace, která poskytuje rodičům nejnovější informace o tom, jak rozvíjet dětskou tvořivost.

Ocenění od Kreativního dětského časopisu jsou jedinečná v tom, že všechny předložené výrobky jsou přezkoumávány rodiči, pedagogy a odborníky. Produkty nejsou přezkoumány jen jednou osobou – jsou přezkoumávány mnoha lidmi – i lidmi, kteří si takové výrobky kupují.

detske_hry_oceneni_drtoy-bestaudiovideo-small

10 BEST Audio & Video Products (10 nejlepších audio a video produktů)

100 BEST Children’s Products (100 nejlepších dětských produtků)

Dr. Toy Award

Ocenění Dr. Toy poskytuje jedinečné a originální recenze chráněné autorskými právy, které  hodnotí výrobky pro děti.

Je to jediný mezinárodní program, který poprvé po dvaceti letech zveřejnil hodnocení na internetu, a ve svých hodnoceních hodnotí vzdělávací úroveň produktu, vyhody pro vývoj dětí a  vysokou hravou hodnotu pro děti.

Se 40ti lety zkušeností s hodnocením programů Dr. Toy pečlivě a důsledně vybírá ty nejvhodnější produkty pro toto vysoké mezinárodní hodnocení.

detske_hry_oceneni_brain-child

Podzim 2012 Brain Child Award

Tillywig Toy Awards

Program „Ocenění hračka Tillywig “ každoročně přináší seznam těch nejlepších nových hraček, her a jiných produktů, které jsou k dispozici spotřebitelům, prodejcům a médiím v USA. Ocenění jsou udělována na základě hodnocení účelu, ať už vzdělávání nebo zábavy.

Ocenění Tillywig Brain Child Award se uděluje produktům, které v rámci aktivit dokážou spojit učení a zábavu.

Tillywig recenzent řekl:

„Kterýkoli hudebník na světě vám řekne, že hudba je vlastně způsob komunikace. Malé děti mají úžasnou schopnost naučit se jakýkoliv jazyk, a mezi jazyky řadíme i hudbu.

Little Musician vám umožní využít toto jedinečné období a stimulovat děti způsobem, který jim umožní naučit se základy hudby – melodie, harmonie, rytmus, počítání – a to vše přes seznámení se s mnoha hudebními nástroji a světoznámými hudebními díly prostřednictvím softwaru.

Tento program obsahuje vše, co potřebujete – program, příručku a dvě stručné, velmi dobře napsané brožurky. Osnovy jsou napsané na dva roky (4 semestry po 6 měsících každý) a každá denní lekce obsahuje kratší části jako je rozlišování akordů, noty a jejich zvuky, vytleskávání, rytmické cvičení, stupnice, klaviaturu a mnohé další – vše bez toho, abyste museli držet v ruce hudební nástroj. Software je výjimečně jednoduchý na používání. Obojí – software i brožurky jsou velmi dobře udělány, a rodiče nemusí mít hudební vzdělání, aby zajistily, že jejich dítě dostane dobré hudební základy. Zda chcete, aby byl z vašeho dítěte hudební génius, nebo mu chcete jen jednoduše přiblížit svět hudby, Little Musician vám poskytuje výjimečný způsob, jak toho dosáhnout.“

detske_hry_oceneni_lrdeluxe-mbaAwesome Products 2012 (Úžasné produkty 2012)

Mom’s Best Awards (Nejlepší ocenění od maminek)

Little Musician je program vytvořený k tomu, aby dal rodičům schopnost rozvinout dětskou muzikálnost v době raného dětství, kdy dochází k učení bez námahy. Ani nevadí, pokud nemáte žádné hudební vzdělání – vše, co potřebujete udělat, je být spolu s dítětem, když se lekce přehrává, a společně se bavit. Pětiminutové lekce lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly schopnosti vašeho dítěte se soustředit, nebo aby se snadno daly zahrnout je do vašeho denního harmonogramu.

Připravený roční plán vzbuzuje u dítěte zájem o hudbu a zároveň rozvíjí jeho vrozený hudební talent, čímž buduje pevný základ hudebního vzdělání

Základní sada programu Little Musician obsahuje software pro Windows, licenční klíč pro instalaci, předem připravené osnovy na 12 měsíců a dvě informační brožury.

Děti se naučí zpívat noty v solmizační stupnici ( do , re , mi … ), zdokonalí si svou hlasovou schránku, budou schopné rozlišovat noty a akordy, zlepší si smysl pro zvuky a výšky tónů a zdokonalí si smysl pro rytmus, dále se naučí číst noty, poznají nejznámější hudební nástroje, také se jim představí slavní hudební skladatelé a jejich hudební díla a seznámí se také s klaviaturou. Takový interaktivní zážitek vás a vaše dítě vybízí k tomu, abyste poslouchali, zpívali, hýbali se a tančili, tleskali a hádali hudební hádanky, ať už zvuky, nebo noty.

Little Musician je vhodný pro všechny věkové kategorie od miminka až po dospělé.

A Mom’s Best recenzent řekl:

„Little Musician je úžasný. Obsahuje vše, co potřebujete k vyučování hudby. Můj dvouletý syn si vždy rád hrál s klávesy, a proto jsem byla velmi nadšená, že začneme s programem. Ty krátké denní lekce ho fascinují, můžeme dávat videoklipy na youtube, může se hrát s hudebními nástroji, učit se o nástrojích nebo skladatelích, nebo dělat různé jiné aktivity.“

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Musician Napište nám

 

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE