Bystré děti

O nás

„První roky života jsou rozhodující období. Je to čas, kdy se mozek rozvíjí přímo explozivně. Mozek doslova roste s jeho používáním – jestliže ho používáme, zvětšujeme jej. A jestliže ho nepoužíváme, zvláště v prvních letech života, pak doslova přicházíme o mozkové buňky – nikdy už nebudeme mít takový potenciál, jaký bychom byli bývali měli.“

– Janet Doman, ředitelka IAHP v USA (Institut pro dosahování lidského potenciálu)

Martina

Jmenuji se Martina Macháčková, jsem maminka dvou úžasných holčiček, Leničky a Katynky, které nade vše miluju a na kterých mi neskutečně moc záleží. Stejně jako každý rodič svého dítěte. A ráda bych udělala všechno proto, abych zajistila svým dětem co nejlepší start do života.

Po ukončení studia na vysoké škole jsem si splnila jeden svůj malý sen – odjela jsem do USA, kde jsem žila 5 let a kde se mi narodila moje starší dcera.  Právě tam a právě kvůli mému miminku jsem zjišťovala, co všechno mohu pro své dítě udělat – a objevila jsem – v USA již desítky let známý – obor raného vzdělávání.

Malé děti jsou výjimečně bystré a dokáží se naučit cokoliv, co se jim představí v příjemné láskyplné atmosféře zábavnou formou. Pro malé děti je učení opravdu hra. A díky dominanci pravé mozkové hemisféry právě v raném věku dítě dokáže nové informace vstřebávat snadno a bez námahy, velmi rychle a ve velkém množství.

Po návratu do Čech jsem se dále o tento obor zajímala a seznamovala se také s dalšími metodami i od jiných než amerických expertů. Objevila jsem také programy, které aplikují do praxe teoretické poznatky a metody uznávaných odborníků raného vzdělávání, ale využívají pro to moderní technologie a internet, což dělá učení velmi variabilní a zábavné pro děti a vyučování velmi snadné pro rodiče.

Rozhodla jsem se přinést informace o raném vzdělávání a o těchto programech pro učení hrou i rodičům u nás. Vím, že informace z oboru raného vzdělávání budou přínosem pro všechny rodiče, prarodiče a vychovatele, kteří vědí, že “naše děti jsou přirozeně bystré” a mají obrovský potenciál, který je potřeba podpořit a naplňovat. A že právě rodiče jsou ti nejlepší učitelé pro své děti, protože své děti nejlépe znají, bezpodmínečně je milují a chtějí pro ně jen to nejlepší .

Přidejte se i vy k rodičům, kterým na svých dětech opravdu záleží a pojďme společně pomoci našim dětem dosahovat jejich vrozený potenciál.

NAPIŠTE NÁM EMAIL…

…pokud máte nějaké dotazy, něco vás zajímá či se s námi jen chcete o něco zajímavého podělit.

Napište nám         Vaše názory nás zajímají!

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE