Bystré děti

Jak vypadají lekce

Příklady lekcí v Little Math

1.  Množství

Lekce zabývající se množstvím pomáhají vašemu dítěti pochopit hodnotu čísel (ne jen, že je znázorňují symboly 1,2 atd.). Díky tomu bude pak dítě lépe chápat matematické operace!

 

2.  Rovnice

Používejte ikony, číselné symboly, nebo psanou formu čísel při chápání různých matematických operací. S přihlédnutím k matematické schopnosti vašeho dítěte můžete učit jednoduché dvojčíselné rovnice, nebo i takové, ve kterých použijete až pět celých čísel v rovnici.

3.  Čísla

Little Math podporuje učení čísel i v jejich psané formě. Vaše dítě se naučí rozeznávat symboly, které vyjadřují jednotlivé číselné hodnoty.

 

Vytváření vlastních lekcí

Přizpůsobené lekce

Přizpůsobte si lekce zvolením barev, ikon, pozadí, či použitím jiného písma a vytvořte lekce tak pro své dítě zajímavější a více motivující.

Nastavením náhodného zobrazování vaše dítě uvidí jiné obrázky a uslyší jinou hlasovou nahrávku během učení různých čísel v každé lekci!

 

Zosobněné lekce

Zosobněte si vaše matematické lekce využitím fotografií členů vaší rodiny, předmětů, které vaše dítě obklopují, nebo obrázky oblíbených hraček, které si nastavíte jako ikony!

Přidejte k tomu ještě i nahrávku vlastního hlasu a vaše dítě bude moci naplno vnímat lekce s ikonami, které dobře zná.

 

Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE