Bystré děti

Učební systém LM

Co se mé dítě naučí?

Zde jsou základní věci, které se vaše dítě díky programu Little Math začně učit:

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons-01Rané počítání

Numerická gramotnost je u malých dětí rozvíjena prostřednictvím včasných zážitků s čísly a matematickými informacemi. Matematika se místo skličujícím předmětem stává předmětem příjemným! Když svému dítěti umožníte setkávání se s čísly již od jeho raného období, pomůžete mu, aby se učilo matematiku intuitivně a přirozeně.

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons-02Kladný vztah k matematice

Little Math rozvíjí pozitivní vztah k matematice již od raného věku. Než, aby vaše dítě mělo před matematikou respekt a strach, naučí se si ji spojovat s příjemnými zážitky z počítání, z poznávání čísel a množství, které jsou v příjemném domácím prostředí.

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons-03Od množství k číslům

Množství (od 0 do 100) začínáte učit v barevných lekcích a pomocí profesionálně nahraných nahrávek. Lekce budou vaše dítě nenásilně směřovat k přiřazování číslic k množství. Tím se bude vaše dítě učit chápat hodnotu čísel. Se základními aritmetickými pojmy se dítě setkává prostřednictvím číselných úkonů, jako jsou sudá a lichá čísla, násobky či prvočísla.

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons-04Základ pro smysluplnou matematiku

Po množství a číslech se vaše dítě setká se sčítáním, odčítáním, násobením a dělením! Jednoduchými rovnicemi s nízkými čísly se vaše dítě začne učit a seznamovat, jak matematické operace fungují.

 

Čím může být Little Math pro vaše dítě přínosný

Čím je Little Math výjimečný?

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons2-025 minut každý den a žádné dlouhé přípravy

Ta nejjednodušší cesta pro učení vašeho dítěte!

Lekce jsou naplánované na rok. Vy tak dopředu nemusíte nic denně plánovat! Jediné, co potřebujete udělat, je stisknout „PLAY“ a aktivně se zapojit do zábavy! Každodenní lekce trvají tři až pět minut. Dají se bez problémů zakomponovat do denního režimu i s přihlédnutím na schopnost dětí soustředit se.

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons2-01Variabilita

Každý den vidět a slyšet vždy něco nového

Obsah lekcí se mění každý den. Dokonce se ale i obsah přehrávaných lekcí daného dne mění každým kliknutím! Little Math náhodně vybírá čísla a rovnice a pokaždé je doprovodí různými ikonami, což ve výsledku znamená, že vám nabízí lekce s nekonečnými možnostmi!

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-02Přizpůsobování

Převezměte kontrolu nad lekcemi.

Máte chuť, nebo chcete si do lekcí přidat něco svého, osobního, a tím zaujmout vaše dítě ještě víc? Jednoduchým způsobem si lekce oživíte použitím obrázků vašeho dítěte, či jeho oblíbené kreslené postavičky. Nechte členy vaší rodiny nahrát, jak svými hlasy říkají čísla!

detske_vzdelavaci_hry_lm-icons2-10Roste s vaším dítětem

Stáhněte si zdarma více obsahu.

Přes Brillkids fórum si můžete v případě zakoupení programu stáhnout další materiál. Vaše lekce tak budou ještě zajímavějšími! Stáhněte si lekce vytvořené jinými členy fóra, stáhněte si nové sady ikon, sady zvuků v cizích jazycích. Také můžete své dítě učit matematiku třeba i v cizím jazyce.

Proč je Little Math tak efektivní

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE