Bystré děti

Učební systém LR

! gallery-LRcz s textem

Vyzkoušet zdarma           Koupit Little Reader

Videa malých dětí, které díky LR rozumí (a čtou) v cizích jazycích

Bystré děti: Naše zkušenosti s programem…

Co říkají rodiče

 

Největší tři výhody pro děti, jež uvádějí rodiče

Dali jsme dohromady skupinu rodičů jako část našeho projektu Testování programu Little Reader rodiči a toto jsou nejhlavnější výhody, které uváděly:

Rozvoj SLOVNÍ ZÁSOBY

lr-001

První věc, které si rodiče všimly, byla to, že se výrazně zvýšila slovní zásoba jejich dětí. Little Reader pomáhá toto dosahovat díky vestavěnému učebnímu obsahu, který zahrnuje tisíce slov ve více než 180 kategoriích, která jsou použita jako jednotlivá slova, spojení dvou slov, fráze, věty a celé příběhy.

Zlepšení v KOMUNIKACI

lr-002

Druhá v řadě – po zvýšené slovní zásobě – byla mnohými rodiči zmíněna lepší a zvýšená komunikace. Little Reader s tímto pomáhá díky několika různým profesionálně nahraným hlasům, které vyslovují slova zřetelně, a díky povzbuzování k interakci s dítětem.

Učení se ČÍST a rozpoznávání psaného textu

lr-003

Učení se číst slova je něco, co mnoho rodičů zpozorovalo, zvláště pokud dítě dokončilo jednoroční učební obsah v programu Little Reader. Little Reader začíná učit rozpoznávání celých slov, a postupně učí uvědomování si systému hlásek ve slovech díky speciálně vyvinutému systému. Připadá vám to těžké tomu uvěřit? Podívejte se na videa malých dětí, jak čtou s programem Little Reader!

A to není všechno!

Rodiče jsou také svědky toho, že jejich děti program milují, užívají si s ním legraci a také mají zvýšenou touhu se učit nové věci.

Výhody pro rodiče

Rodiče také uvádějí, že program skýtá výhody nejen pro jejich děti, ale také pro rodiče samotné!

Hrdost, že jsem pro své dítě PRVNÍ UČITEL

lr-004

Rodiče často mluví o tom, jak jsou hrdí, že právě oni jsou ti, kteří jako první učí své dítě, a jaké úžasné pocity zažívají, když jsou svědky toho, že jejich dítě se nejen učí spoustu nového, učí se cizí jazyk, učí se číst, ale že se tím dozvídají mnoho o světě kolem nich.

Intenzivní VZTAH a pevnější POUTO mezi rodičem a dítětem

lr-005

Ta nejhodnotnější zkušenost, kterou rodiče uvádějí, že zažívají díky používání programu Little Reader, je právě ten úžasný vztah a to pevnější pouto mezi rodičem a dítětem, které automaticky díky společně strávenému času „přichází“. Dokonce otcové, kteří se jinak většinou cítí „mimo“ či „vynecháni“ během těchto prvních let života dítěte, říkají,  že byli schopní pocítit to zvýšené pouto mezi nimi a dítětem právě díky společně strávenému času u programu.

Videa rozhovorů s rodiči

A co je na programu tak speciálního?

5 minut denně, žádné plánování – ten nejjednodušší způsob, jak vaše dítě učit něčemu novému.

lr-icons2-02

Vestavěný jednoletý učební plán odstraňuje jakoukoliv potřebu přemýšlet, co byste měly učit každý den. Jediné, co musíte udělat, je zmáčknout „HRÁT“ a užívat si legraci během interakce se svým dítětem. Lekce jsou navrženy tak, že trvají maximálně 5 minut, aby se zohlednila schopnost malého dítěte soustředit se pouze po krátkou dobu. Také to umožní vám, abyste tento krátký čas dokázaly vměstnat do svého jistě plně nabítého denního programu.

Variabilita – něco nového pro každý den.

lr-icons2-01

Lekce obsahují nejenom jiný obsah pro každý den, ale dokonce i učební obsah daného dne se přehraje  pokaždé jinak. Little Reader umí automaticky náhodně vybírat obrázky i videa a každé slovo má obvykle 3 nahrané výslovnosti, 5 obrázků, 2 slovní komentáře nebo zvukové efekty a – aby byl lépe vysvětlen význam slova či konceptu jako jsou zvířata, akce, a příběhy – každé slovo má 1-3 videa!

Přizpůsobování a zosobňování – možnost převzít kontrolu nad lekcemi.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-02

Chcete dát vaší učební lekci osobní nádech a udělat ji ještě zajímavější právě pro vaše dítě? Jednoduše si lekci upravte a vytvořte si své vlastní výslovnosti, fotky a videa! Učte vaše dítě slova, která jsou pro vaše dítě něčím osobní, známá či ho zajímají (například blízké  lidi v rodině), nebo slova specifická pro vaši kulturu či lokalitu!

Roste s vaším dítětem – stáhněte si více učebního obsahu ZDARMA.

detske_vzdelavaci_hry_lms-icons2-05

Učení vašeho dítěte není omezené pouze přednastaveným učebním obsahem – můžete si stáhnout  více než  5,000 lekcí ve 27 kategoriích ve více než  dvou tuctech jazyků na BrillKids fóru. Většina je k dispozici zdarma a vše lze jednoduše naimportovat do vašeho programu Little Reader pouze několika kliky myší.

 

Proč začít děti učit?

Co říkají experti

Mia a Greg

učitelé angličtiny v 6 třídě

„Little Reader by měl být doma u každého z nás.“ 

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE