Bystré děti

Co vše LM umí

Co nám může program Little Math nabídnout?

Díky Little Math se stává vyučování matematiky nenáročné a učení zábavné. Můžete si vytvářet vlastní lekce, přizpůsobovat si přehrávání lekcí či množství ikon, vytvářet a upravovat zvukové nahrávky, nebo organizovat vyučovací sety pro vaše dítě!

Již zahrnutý učební obsahdetske_vzdelavaci_hry_matematika_04

Little Math si zakoupíte s vestavěnými osnovou dle vašeho výběru (na 6 nebo 12 měsíců).

To znamená , že můžete začít s lekcemi okamžitě bez toho, abyste se trápili nad tím co máte učit!

Více o učebním obsahu

Různé možnosti přehrávání lekcídetske_vzdelavaci_hry_matematika_05

Změňte si lekce z rychlé (která stimuluje pravou mozkovou hemisféru) na vícesmyslovou lekci, nebo si změňte velká a malá písmena, tvar písma, barvu čísel a slov ve vašich lekcích. Little Math vám dává možnost učit kterýmkoliv způsobem, který vám nejvíce vyhovuje!

 

 

Editor lekcí

detske_vzdelavaci_hry_matematika_06

Různé funkce programu vám umožní měnit rozsah čísel, ikony a hlasové nahrávky ve vaší lekci, čímž připravíte pro vaše dítě poutavější lekci! Pokud budete mít pocit, že je vaše dítě připraveno na novou lekci, můžete si ji snadno, rychle a bez stresu připravit!

 

Online knihovna souborů ke staženídetske_vzdelavaci_hry_matematika_07

Rozšiřte knihovnu vašeho dítěte o ikony a vytvořené lekce od ostatních členů komunity a naimportujte si je do vašeho programu Little Math . Takové lekce vám umožní pokračovat s vyučováním i po skončení zakoupeného půl ročního nebo ročního plánu!

 

Export lekcídetske_vzdelavaci_hry_matematika_08

S funkcí exportu si můžete uložit vámi vytvořené lekce nebo ikony a pak se s nimi podělit s ostatními rodinami , které používá Little Math. Nebo je můžete uploadovat do Brillkids fóra a podělit se o ně se všemi členy komunity!

 

 

 

 

Čím je Little Math tak výjimečný?

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE