Bystré děti

Hodnocení uživatelů

Martina a holky

Martina

Maminka Lenky Jennifer a Kateřiny, Česká republika

Znám dobře metody učení matematiky v raném věku, ale jejich aplikace bez použití programu je velice pracná a časově a energeticky náročná. Program Little Math tuto „pracnost a náročnost“ odbourává.

A proč se mi tedy líbí Little Math? Pravděpodobně pro ty samé důvody, proč se mi líbí i Little Reader. Velice mi usnadnil práci a je výborný pomocník pro maminky, které nedokážou být vytrvalé a důsledné v učebním režimu, pro který se rozhodnou (stejně jako já).

Přestože je program v originálu v angličtině, díky své variabilitě umožňuje snadno vytvořit balíček českých čísel a vše mi funguje i v češtině.

Vím, jaké mají děti v raném věku přirozené schopnosti vnímání množství. A Little Math je opravdu úžasná pomůcka pro to, aby se tato schopnost využila – pokud budete v učení vytrvalí. Program je výborný nejenom pro rozpoznávání a identifikování množství, ale hlavně pro používání množství v předpřipravených rovnicích. Podle metod učení matematiky v raném věku jsou právě rovnice velice pracné a automatizované rovnice v programu Little Math mi ušetřily spoustu času – nemusím je vymýšlet a připravovat s manuálními kartami červených teček. Ušetřený čas teď mohu věnovat právě svým dětem a hře s nimi!

Program využívá kromě malé dcery i moje starší dcerka, která je teď ve druhé třídě základní školy. Neustále mě žádala, abych jí říkala nějaké příklady. Vytvořila jsem jí tedy lekce v programu – obměňuji je podle toho, jaké příklady se právě ve škole učí. Každý den si sama pouští svou lekci a počítá. Program poté sám provede kontrolu, protože jí řekne správnou odpověď, a ona ví, zda to spočítala správně.

Děkuju všem v BrillKids! Určitě doporučuji Little Math všem rodičům, kteří chtějí dát svým dětem lásku k matematice.

Více našich zkušeností zde: Bystré děti: Naše zkušenosti s programy

detske_vzdelavaci_hry_testi-01Sarah

Johannesburg, Jižní Afrika

Mojí největší motivací pro koupi programu Little Math bylo, že pro mě byla matematika ve škole nudná a vždycky jsem se musela k dobrým známkám dopracovat zvláštním úsilím. Nebylo to jednoduché a matematiku jsem nenáviděla během celého studia. Vyrůstala jsem se sourozenci, kteří milovali matematiku, bavili se při tom a neměli s ní problémy. Přesně tak jsem to chtěla i pro svoji dceru, takže když se narodila, rozhodla jsem se, že udělám vše proto, aby i matematika patřila k jejím oblíbeným předmětům.

Jsem pracující matka, nemám čas na to, abych si sama připravovala materiál, a myslím, že jsem už hodně z matematiky i zapomněla! Little Math byl pro mě ten nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob vyučování. Jsem vášnivou zastánkyní vzdělávání prostřednictvím pravé mozkové hemisféry již v raném věku a způsob vyučování prostřednictvím teček či tvarů s rychlým opakováním v sekundovém intervalu mi dává smysl – a viděla jsem FANTASTICKÉ výsledky!

Věřím, že moje dcerka se do matematiky už zamilovala a je velmi  nadšená, když jí tento program zapínáme. Různé hlasové nahrávky udržují její pozornost a různé tvary ikon její soustředěnost. Nejlepší na tom je to, že učební obsah je pro nás celý připravený a já nemusím trávit zbytečný čas za počítačem a připravovat lekce.

Pomozte i vy vašim dětem zamilovat se do matematiky!

detske_vzdelavaci_hry_testi-02

Leanna

Skladatelka a dirigentka Leanna s dcerou Nikki

Ani nevím, jak popsat, jak jednoduché je používání programu Little Math! V minulosti jsem strávila hodiny sestavováním rovnic podle Damanovy metody a nebyla to žádná legrace. Právě jsme začali s přípravou čtyřciferných rovnic a to bylo utrpení! Určitě si představíte, kolik času zabere sestavování materiálu s devíti rovnicemi na den na dva týdny dopředu.

Ale s Little Math o tom ani nepřemýšlíte, stačí stisknout HRÁT. Dětem se to jen tak rychle neomrzí, protože se jim pokaždé zobrazují jiné obrázky a ne jen červené tečky, takže je tam stále něco nového! Nejen že nemusím ztrácet čas vymýšlením rovnic, nemusím se ani obávat svých znalostí ohledně vícečíselné rovnice, neboť v programu je to už všechno připravené. A se vším tím materiálem, který se dá stáhnout z Brillkids, webové stránky Little Math nemají hranic!

Jednou velkou výhodou tohoto programu na trhu před ostatními (a to jsem už vyzkoušela mnohé) je to, že program neskončí po například padesáti slovech nebo číslech od jedné do sto. Tím, že je to počítačový program a ne DVD, máte mnohem větší možnosti. Prakticky program roste s vaším dítětem!

Nejlepší investované peníze, jaké jsme kdy utratili na vzdělávací program!

detske_vzdelavaci_hry_testi-03

Teo

Maminka z Japonska

Upřímně řečeno, Little Math je darem z nebe. Nacházím v něm úžasný program. Zatím se jen seznamujeme, ale snadno se s ním pracuje. Začala jsem ho používat bez čtení manuálu. Ráda procházím všemi nastaveními sama, abych lépe pochopila, co všechno se s ním dá dělat. Nejvíc ze všeho se mi líbí, že už i moje dcera ukazuje větší nadšení pro matematiku.

Předtím jsme na matematiku používali powerpointové prezentace, ale příprava zabírala hodně času. Také jsem se stále obávala, zda počet červených teček souhlasí s daným prezentovaným číslem a jestli jsem náhodou něco neodstranila! S Little Math je to mnohem, mnohem jednodušší. Nemusím přemýšlet nad rovnicemi a stačí mi pouze přizpůsobit nastavení. Samozřejmě se snažím připravit co nejvíce personalizovaných lekcí. Mohu si měnit ikony a strašně se mi líbí hlasové nastavení. Je to velká výhoda. Děkuji moc za sebe i za dceru za takový úžasný a výkonný program.

detske_vzdelavaci_hry_testi-04

Chandraprabha

Hrdá maminka Arjuna z Chennai, Indie

Mému synovi je jeden rok a Little Math jsme začali používat, když dosáhl věku 4,5 měsíců. Hned od prvního dne pěkně reagoval a brzy se program Little Math stal jeho favoritem.

Chtěla bych vám říct o tom, jak moc můj syn miluje Little Reader a Little Math programy. Jednou se mi porouchal počítač a já musela Little Math znovu nainstalovat. Zatímco nefungoval, můj syn se tak velmi rozzlobil, že mi vzteky rozbil klávesnici, protože nemohl mít svůj Little Math. BrillKids mi pomohli s instalací a našli problém, díky kterému se mi to nedařilo nainstalovat. Nyní je můj syn opět šťastný, protože nám Little Math bez problémů funguje. Když zapneme Little Reader nebo Little Math, nic jiného ho nezajímá a po celou dobu se usmívá a krásně spolupracuje. Little Math a Little Reader se staly jeho oblíbenými věcmi, ktré chce sledovat. Little Math je jeho nejlepší kamarád.

Vím, že děti by si měli vzdělávání užívat, jak říkají i odborníci Glenn Doman, Schichida či zásupci Tweedlewinku. Na lekci ho připravím tím, že mu ukážu Little Reader nebo Little Math na obrazovce počítače. Někdy, když pláče nebo když je tvrdohlavý, rychle mu ukážu obrazovku a v momentě přestane plakat a začne se usmívat. V tomto okamžiku nemusíme používat jiné počítačové nebo DVD programy a to je velká výhoda. Můj syn umí sčítat, odčítat, dělit a násobit a to má pouze jeden rok. Velká pochvala a moje srdečné díky BrillKids .

detske_vzdelavaci_hry_testi-05

Vija

Maminka z Litvy 

Moje dcera se dívá na své Little Math lekce jako na animovaný film a vyžaduje víc a víc po každém přehrání.  Když jsem zastavila presentaci, abych se podívala na nastavení, tak začala kňourat.  Little Math je mnohem, mnohem lepší než ukazování pouze červených teček. Matky často přestanou s ukazováním červených teček, protože je to nuda a nedokážou své dítě dostatečně zabavit.  Little Math má různé typy ikon a moje dítě to miluje. Po lekci množství pomocí banánů mi řekla, že chce jít do kuchyně a jíst banán. Presentace jde mnohem rychleji než jak bych toho mohla dokázat s manuálními flash kartami, a užíváme si spolu skvělý čas.

detske_vzdelavaci_hry_testi-06

Manasi 

Maminka Sriramy, Physician z Texasu, USA

Můj syn (7 měsíců a 8 dní) to dokázal! Před dvěma dny jsme testovali našeho syna ( i když víme, že se to nemá), zda dokáže rozpoznat množství (tečky) a … dokázal! Vždy ho červené tečky zajímaly (mnohem více než encyklopedické znalosti a čtení). Přesto, včera jsme ho požádaly, aby rozpoznal nějaká slova …on to zvládal! Také uměl identifikovat barvy! A vše bylo 100% správně. Jsem skutečně šťastná! Se slovy, která jsem mu ukazovala, jsem ho začala seznamovat před měsícem a půl. A pak jsem to přestala dělat na nějakou dobu dělat, protože vždy odvracel tvář jinam… ale očividně si je všechny pamatoval! Pokoušeli jsme se to  nahrát s použitím dálkového ovládání (aby neviděl kameru), ale štěstí nám nepřálo a nenahrálo se to správně.

Stejně tak jsem skutečně vděčná všem na fóru – vaše příspěvky mi pomáhají učit mého syna. A obrovské poděkování BrillKids za to, že přišli s tak úžasným programem. Opravdu si plně užívám, když svého syna učím. Ale asi o nic míň než on si užívá to, že se něco učí. Miminka jsou skutečně géniové!

detske_vzdelavaci_hry_testi-08

JB 

Maminka z Indie, která věří, že rané vzdělávání je nutná část života

Dobře, musím to přiznat – nebyla jsem schopná odolat pokušení zkušit řešení matematických úloh a jednou jsem to dnes udělala. Jen jsem se chtěla ujistit, že to opravdu funguje, než se posuneme v učení dál – vím, jsem blázen! Jsme teď u dne 15 v učebním obsahu. Jsem ráda, že mohu říci, že můj malý to měl všechno 100% správně! Velké díky BrillKids za takový skvělý program a úžasný učební obsah!

detske_vzdelavaci_hry_testi-09

Vanessa

Maminka z Filipín

Mám velice citlivé miminko. Bylo téměř nemožné  ji položit do sedačky a začít ji ukazovat matematické flash karty.  Vzdala jsem to, že ji budu učit. Ale pak přišel Little Math! Teď se může učit, i když je u mě v náručí. Je to neskutečný rozdíl!

detske_vzdelavaci_hry_testi-10

Diana

Šťastná maminka Bozheny, malého génia z Zhytomyr, Ukraina

Moje dcera a já si užíváme náš Little Math program. Naše lekce začaly být pro ni zase zábavné, protože červené tečky ji už nudily. S Little Math je matematika legrace – tak, jak to má být.

detske_vzdelavaci_hry_testi-11Joan

Maminka, Singapore

Miluju Little Math. Dělá učení matematiky o tolik jednodušší a je to spousta legrace. Je teď mnohem jednodušší udržet pozornost mého syna a náhodné uspořádání a různé ikony odbourávají pochybnosti, že si to dítě jen zapamatovává. Díky za další skvělý produkt!

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Math Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE