Bystré děti

Miminko je malý zázrak

Miminko je malý zázrak

Početím zázrak stvoření teprve začíná. A příchodem nového života tento zázrak pokračuje. A když se nám naše miminko poprvé podívá do očí, tak ve svém srdci ucítíme, že už nikdy nebude nic v našem životě stejné jako dřív… Od té chvíle víme, že jsme pro naše dítě ochotni udělat cokoliv, aby bylo zdravé a šťastné. Jako rodiče své děti vedeme, učíme je a vychováváme k dokonalosti, jsou naší pýchou, toužíme, aby byly šťastné. Chceme také, aby jejich mysl byla bystrá a chceme jim dát co nejlepší start do života….

Ale jak to udělat? Jak co nejlépe připravit naše děti na výzvy budoucnosti? Jaké nové schopnosti budou naše děti potřebovat, aby uspěly v konkurenci na rychle se rozvíjejícím světovém trhu?

pic13

Současný vzdělávací systém nestačí na rostoucí požadavky světového rozvoje. Nejnovější poznatky neurovědy prokazují, že k prvním letům života dítěte je potřeba zaujmout zcela nový přístup. Nesmíme se soustředit jen na základní znalosti. Důležité je stimulovat tvůrčí bystrou mysl našich dětí.

Každé dítě se narodí s obrovským potenciálem. „Jestliže je inteligence schopnost se učit, pak se malé děti rodí jako géniové.“ Malé děti jsou schopné naučit se bez námahy téměř cokoliv díky dominanci pravé mozkové hemisféry v raném věku a obrovskému rozvoji mozku během prvních let života. První roky života jsou rozhodující pro rozvoj mozku a položí neurologické základy pro intelektuální rozvoj v dospívání a dospělosti.

Od okamžiku početí se nervové buňky množí rychleji než jakékoliv jiné buňky v těle. A tato ohromná rychlost rozvoje mozku pokračuje také v raném dětství, kdy je učení nejúčinnější a nejzábavnější. Proto vhodná stimulace v tomto raném období může zajistit nadprůměrnou nervovou soustavu. Vytvářejí se nervová spojení, která pomáhají formovat budoucí schopnosti dítěte.

Jaké jsou tedy základní cíle raného vzdělávání?

– stimulace a posilování nervových drah
– podpora kreativity
– rozvoj soustředěnosti a jasného vnímání
– rozvoj poznávacích dovedností
– rychlé zpracování informací v mozku
– fungující propojení obou mozkových hemisfér
– zvětšení mozkové kapacity a zvýšení výkonu mozku

Naplňování těchto cílů povede mimo jiné i ke zvýšení IQ vašeho dítěte.

Jak co nejlépe využít toto jedinečné „okno příležitosti“ v životě vašeho dítěte? My rodiče hrajeme důležitou roli. Je v našich rukou, zda tento potenciál našich dětí využijeme nebo promarníme.  Pomozte svému dítěti rozvinout jeho vrozené schopnosti, které mu umožní excelovat v budoucnosti.

Každé dítě má šanci a jen s pomocí, vaší rodičovskou pomocí, ji využije!

Přidejte se ke skupině těch, kteří se rozhodly využít tuto příležitost… Klikněte na obrázek, vyplňte email a získejte přístup ke třem videím rychlokurzu raného vzdělávání.

RYCHLOKURZ banner na FB_CZ

 

 

Bez komentáře

Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE