Bystré děti

Sněhová vločka z papíru

Sněhová vločka z papíru

K zimě patří neodmyslitelně vločky. Ty opravdové bývají venku, ale co si třeba vyzdobit okno krásnou papírovou? A ještě lépe – zapojte do toho děti a uvidíte, jaký krásný tvořivý čas si spolu užijete. A odměna v podobě vyzdobeného okna pak vypadá opravdu nádherně.

 

ZDARMA RYCHLOKURZ (NE)VÝCHOVY DĚTÍ

Získejte zdarma návody a postupy, jak snadno a trvale vyřešit 5 nejčastějších problémů s dětmi… bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče.

ZDARMA MALOVÁNÍ S BÁSNIČKOU

Získejte ZDARMA přístup k básničkám s malováním – k videonávodům s postupy, jak za pomocí básničky malovat krok za krokem jednoduché dětské obrázky.

ZDARMA rychlokurz raného vzdělávání

Chcete se dozvědět víc o raném vzdělávání? Získejte přístup ke třem videím rychlokurzu raného vzdělávání ZDARMA.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

… a nepropásněte žádnou novinku o raném vzdělávání či vzdělávací video pro vaše dítě.

Přidejte se k nám do Facebook skupiny

… a inspirujte se, ptejte se, diskutujte s ostatními maminkami, které rané vzdělávání zajímá (stimulace novorozence, znakování batolat, rané učení cizího jazyka, matematiky či hudby, tvoření s dětmi, pohybové aktivity,….)

 

Jeden komentář

 1. Muzete si pomahat tim, ze budete papir drzet za spicku – tedy budouci stred snehove vlocky. Take ho ale muzete odstrihnout, a vlocka se pritom nerozpadne! Cim vice papiru odstrihnete, tim bude vlocka krehci a jemnejsi – coz muze a nemusi byt na skodu.
  Zanechte komentář 27.1.2017 at 11:51

Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE