Bystré děti

Jak vypadají lekce

1.  Bleskovka (flash lekce)

Flash lekce (Bleskovka) používá flash metodu, která zapojuje rychlé přehrávání slov (nebo obrázků) Vašemu dítěti a využívá výhody schopnosti pravé části mozku Vašeho dítěte rychle absorbovat velké množství informací. Tyto lekce stimulují mozek pomocí flash karet, které se rychle předkládají Vašemu dítěti. Tyto lekce byly sestaveny tak, aby byly automaticky přehrávány, takže jediné, co potřebujete udělat, je pouze nechat své dítě se na ně podívat.

Obvykle je pokaždé zobrazeno celkem pouze devět slov (tři slova ze tří kategorií), ačkoli jiných devět slov je zahrnuto v kurzu 2.

2.  Více-smyslová lekce (Multisensory)

Tato metoda funguje na principu zapojení co nejvíce možných smyslů Vašeho dítěte. Nejdůležitější věc, kterou si je potřeba zapamatovat, je co nejvíce interaktivně komunikovat s Vaším dítětem. Nechte Vaše dítě, aby slovo nejen vidělo a slyšelo, ale také cítilo ve vhodných kontextech. Například pomozte mu tleskat rukama při slově „tleskat“, dotkněte se jeho ucha při slově „ucho“, ukažte mu žluté objekty při slově „žlutý“. Jestli můžete zapojit také čich a chuť, pak je to ještě lepší!

Lekce jsou nastaveny pro ruční posouvání (buď kliknutím na myš nebo stisknutím klávesy mezerník). Využijte tolik času, kolik potřebujete. Tam, kde je to vhodné, sledujte při čtení prstem nebo ukazovátkem (šipkou) na obrazovce slovo tak, abyste ukázali Vašemu dítěti směr čtení a kde právě čtete.

Obvykle je zobrazeno celkem šest slov ze tří kategorií (osmnáct slov celkem).

3.  Lekce tvorby slov (Pattern Phonics™)

Lekce hláskování jsou používány za účelem poskytnout dítěti intuitivní chápání zvuků písmen a toho, jak můžou být slova rozdělena do různých částí. Tohoto je docíleno ukazováním série slov seskupených soudržným způsobem (například slova začínající na písmeno „B“) a zvýraznění pomocí barevného kódování ve slově, aby pravidla a vzory byly zřejmé.

Lekce vypadají jako Slovní bleskovka (Word Flash) – jsou rychlé a přehrávají se automaticky. Lekce hláskování začínají v pátém týdnu v 21. dni.

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Reader Napište nám

Vytváření lekcí individuálně

Přizpůsobené lekce

Můžete upravit Váš režim Flash lekce změnou typu písma, barev, pozadí a tvaru fontu slov!

Změňte velikosti písma, barvy a tvar slova!

Zachovejte lekce vzrušující tím, že nastavíte náhodný výběr – vaše dítě uvidí různé obrázky, uslyší různou výslovnost a různý doprovodný zvuk u obrázku u každé lekce!

vzdelavaci_hry_LR_06

vzdelavaci_hry_LR_07

Zosobněné lekce

Pokud chcete učit osobní pojmy jako „MÁMA, „TÁTA,“ nebo „RODINA,“ můžete snadno využívat své vlastní obrázky, vlastní výslovnosti a vlastní videa, aby byla výuka pro Vás i Vaše dítě smysluplnější a osobitější.

Zosobněte Vaše lekce tím, že přidáte Vaše vlastní rodinné fotografie, předměty kolem Vašeho domu, nebo videa o Vaší každodenní činnosti!

 

Často kladené otázky o programu LR

Vyzkoušet zdarma Koupit Little Reader Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE