Bystré děti

LÁSKA NADE VŠE

LÁSKA NADE VŠE

I když je raná stimulace velice důležitá pro vývoj mozku novorozeněte, batolete i malého dítěte, nikdy nezapomínejme na to, co je pro dítě opravdu nejdůležitější, aby skutečně prospívalo…. LÁSKA.

„Dvojčata,  Brielle a Kyrie, se narodila 12 týdnů před termínem porodu. Potřebovala intenzivní péči, a proto byly umístěny v oddělených inkubátorech. Kyrie začala přibírat na váze a její zdravotní stav byl stabilizovaný. Ale Brielle, která vážila při narození necelý kilogram, měla potíže s dýcháním, srdeční problémy a další komplikace. Očekávalo se, že nepřežije.

Twins.

Zdravotní sestřička, která se o ně starala v porodnici, dělala vše, co mohla, aby se zdravotní stav Brielle zlepšil, ale nic nepomáhalo.

Rozhodla se tedy udělat něco, co bylo proti pravidlům porodnice, a rozhodla se umístit obě děti ve stejném inkubátoru. Nechala dvojčata spát, a kdy že později přišla na novorozená dvojčata podívat, nemohla uvěřit svým očím. Zavolala všechny zdravotní sestry a lékaře – a tato fotografie je to, co všichni viděli.

Jak se Brielle dostala blíže k sestře, Kyrie položila svou malou ruku kolem jejích ramen, jako by ji chtěla obejmout a svou sestřičku podpořit. Od té chvíle se jak dýchání, tak srdeční frekvence Brielle stabilizovala a její zdravotní stav se stal normální.“

Někdy stačí opravdu málo k tomu, aby dítě prospívalo, mělo se dobře a bylo spokojené a šťastné. „Vitamín L“.

Bez komentáře

Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE