Bystré děti

VIDEO – Káťa chce hrát slovíčka :-)

VIDEO – Káťa chce hrát slovíčka :-)

Hra je ta nejpřirozenější věc na světě, ale nabízí mnohem víc, než jen zábavu. Pro děti je hra nesmírně důležitá, protože právě prostřednictvím hry se děti učí a tyto aktivity jim pomáhají rozvíjet cenné zkušenosti, které budou později v životě potřebovat. A vzdělávací hry je moc baví a samy si je žádají… Do učení prostřednictvím hry je rozhodně nikdo nemusí nutit.

Moje dcerka ve 2 a půl letech milovala mimo jiných her i hry se slovíčky. Pro video prosím klikněte na tlačítko „celý článek“.

Jakákoliv pozitivní hravá interakce s dítětem vytváří nejen nová nervová spojení v mozku dítěte, což dává základy pro budoucí intelektuální rozvoj, ale také to přináší radost dětem a prohlubuje to pouto s rodičem.

 

Praktický ZDARMA online workshop Jak dělat změny – 8.1.2015 ve 20 hod

Už máte dost toho, že nejste schopní udělat tu změnu ve svém životě? Myslíte si, že nemáte pevnou vůli? Udělejte si čas ve čtvrtek 8.1.2015, žúčastněte se ZDARMA živého online workshopu s praktickými cvičeními a získejte postup, jak změnit své návyky.

ZDARMA RYCHLOKURZ (NE)VÝCHOVY DĚTÍ

Získejte zdarma návody a postupy, jak snadno a trvale vyřešit 5 nejčastějších problémů s dětmi… bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče.

ZDARMA rychlokurz raného vzdělávání

Chcete se dozvědět víc o raném vzdělávání? Získejte přístup ke třem videím rychlokurzu raného vzdělávání ZDARMA – www.bystre-deti.cz

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

… a nepropásněte žádnou novinku o raném vzdělávání či vzdělávací video pro vaše dítě.  https://www.facebook.com/bystredeti.cz

Přidejte se k nám do Facebook skupiny

… a inspirujte se, ptejte se, diskutujte s ostatními maminkami, které rané vzdělávání zajímá (stimulace novorozence, znakování batolat, rané učení cizího jazyka,….) https://www.facebook.com/groups/bystredeti

Bez komentáře

Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE