Bystré děti

Projekt „Testování LR“

V březnu 2011 BrillKids našli v Kalifornii téměř 40 párů rodičů, kteří byli ochotní vyzkoušet program Little Reader se svými miminky či batolaty. Dostali Little Reader zdarma na používání, s jedinou podmínkou – že budou program používat pravidelně, nahrávat nějaká videa během učebního procesu a po zhruba 10 týdnech podstoupí interview. Brillkids říká: Po 10 týdnech jsme byli velice potěšeni, že stále více než 30 párů aktivně používalo program (několik rodičů přestalo s projektem, protože měly málo času nebo měly problémy s počítačem). Měli jsme k dispozici na dva dny studio, jež nám umožnilo udělat rozhovory s 10 rodiči každý den, a pozvali jsme 18 párů rodičů a další 2 páry, jež LR již dlouhodobě používaly, do filmového studia a zeptali jsme se jich na jejich zkušenosti s programem. Jedni z rodičů museli zrušit účast na poslední chvíli, takže jsme nakonec dělaly rozhovor s 19 páry. Z rozhovorů vyznívaly jasné závěry, které se často opakovaly. Ty nejhlavnější z nich byly:

 • video-testi-icon

Jak to ovlivnilo dítě

  • Děti milovaly program Little Reader
  • Dramatický nárůst slovní zásoby
  • Zlepšení v komunikaci
  • Rozvinutí schopnosti číst
  • Další výhody jako zvýšená sebedůvěra a touha se učit

Jak to ovlivnilo rodiče

  • Upevnění vztahu mezi rodičem a dítětem
  • Rodičovská „hrdost“, že je prvním učitelem svého dítěte

Další věci, které se rodičům líbily:

  • Snadný na používání, vyžaduje velmi málo času
  • Líbila se jim variabilita programu a vlastnostmi umožňující zosobnění lekcí
  • Líbila se jim podpora komunity a možnost stáhnout si zdarma více učebního obsahu

Co umí Little Reader dělat pro VAŠE DÍTĚ

Rodiče často říkají, že jejich dítě získá díky programu mnohem víc než jen že se učí cizí jazyk nebo že se učí číst! Poslechněte si to od rodičů samotných…

Děti program milují!              Nárůst slovní zásoby!              Základy čtení!                  Další výhody!

 

Co umí Little Reader dělat pro VÁS

Little Reader nepřináší výhody pouze pro vaše dítě! Poslechněte si, co tito lidé říkají o tom, jaké má pro ně Little Reader výhody jako pro rodiče:

 První učitel svého dítěte!  Budování pouta s dítětem!

 

A co si myslí učitelé?

Mezi rodiči, s kterými jsme dělali rozhovor, byly také dva učitelé 6. třídy. Poslechněte si, co oni říkají o programu Little Reader. Mia, bývala učitelka angličtiny, a Greg, učitel angličtiny v 6. třídě

Víc o programu Little Reader

Návštěva u Amy a Willy

Amy Pogue popisuje, jaké má zkušenosti s používáním programu Little Reader se svou 15-ti měsíční dcerkou Willou. Podívejte se, jak Willa reaguje na své lekce Little Reader!

Jednoduchý na používání

Little Reader vyžaduje pouze 5-10 minut denně! Program obsahuje předplánovaný jednoroční učební program, který je snadný na používání, a vede postupně vaše dítě od učení jednotlivých slov, přes slovní spojení, fráze, celé věty a nakonec i celé příběhy. Vše, co musíte udělat vy, je kliknout ‘play’ a užívat si se svým dítětem zábavu a legraci! 

Je to variabilní a proto zábavné!

Little Reader lekce jsou nejenom různé při každém přehrávání, ale také mohou být zosobněny vašimi osobními fotkami, videi a hlasy, takže proto takové lekce budou vaše dítě zajímat mnohem víc než obyčejná DVD, flash karty nebo knížky. 

 

Podpora komunity a stahování zdarma

Potřebujete pomoc? Nejste sami! Se svými více jak 60,000 členy z celého světa je BrillKids Forum pravděpodobně největší komunita na světě zabývající se raným vzděláváním. Můžete nejen získat podporu ostatních, ale také si můžete zdarma stáhnout tisíce dalších obsahových souborů ve více než 27 různých jazycích! 

Užívání si zábavy a legrace s programem Little Reader

Toto je krátká video-montáž miminek a batolat, která si užívají s Little Reader zábavu. Jsou použita z domácích videí, která byla natočena rodiči.   Všechna videa byla sestavena z rozhovorů s rodiči jako část našeho během celého projektu „Recenze rodičů“ v březnu 2011.

 

„Jsou tito lidé herci?“

Je jedna otázka, na kterou se nás lidé ptají, když shlédnou videa – jestli jsou lidé z rozhovorů skuteční rodiče nebo zda to jsou pouze najatí placení herci, protože někdy to prostě vypadá „příliš dobře na to, aby to byla pravda“. Bereme to jako velký kompliment! Pokud někdo s oprávněným zájmem o autenticitu rodičů z rozhovorů požádá, velmi rádi vám poskytneme přístup k celkové needitované nahrávce, úplnému přepisů rodičů a dokonce i kontaktní informace o každém z rodičů.

 Vyzkoušet zdarma Koupit Little Reader Napište nám

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE