•               
  Bystré děti

  Co LR obsahuje

  Vlastnosti programu

  Little Reader dělá vyučování jednoduché pro rodiče a učení zábavné pro dítě! Vytvořte si své vlastní kategorie obrázků, přizpůsobte si nastavení přehrávání dle svých představ, vytvořte si či upravte si zvukové nahrávky nebo si zorganizujte učební knihovnu vašeho dítěte. Můžete si dokonce vytisknout kartičky pro učení hrou na cestách!

  Vytvořený učební obsahvzdelavaci_hry_LR_19

  Little Reader už obsahuje vytvořenou učební osnovu s obsahem (můžete si vybrat mezi půlroční a roční variantou) – to znamená, že můžete své dítě začít učit okamžitě a nemusíte si dělat starosti a lámat hlavu s tím, co vlastně máte vaše dítě učit.

  01-PlayCourse2_thumb 01-PlayCourse_thumb

  Různé styly přehrávánívzdelavaci_hry_LR_20

  Přepínejte se snadno mezi flash lekcemi pro učení se pomocí pravé mozkové hemisféry a mezi režimem více-smyslového učení stejně tak jako si snadno ve svých presentacích můžete změnit typ písma, barvu, velká a malá písmena ve slovech.

  02-AdvancePlay2_thumb

  Šipka ukazující čtenívzdelavaci_hry_LR_63

  Součástí programu Little Reader je šipka pointer, která se pohybuje automaticky, nebo ji můžete ovládat manuálně, abyste znázornili směr čtení. Můžete si také nastavit její rychlost a směr (jak pro čtení zleva doprava, tak pro čtení zprava doleva v případě specifických jazyků).

  Rozdělení barev ve slově

  vzdelavaci_hry_LR_64

  Little Reader vám umožní rozdělit slovo pomocí barev na slabiky či „části“ – což vytvoří vizuálně pochopitelný způsob, jak ukázat výslovnost a zdůraznit určité souhlásky, samohlásky, dvojhlásky či jiné kombinace!

  Editor lekcívzdelavaci_hry_LR_21

  Flexibilní možností vám dovolí upravovat a přidávat slova, playlisty a kategorie, takže jakmile máte pocit, že vaše dítě je připravené na další slova, můžete sami snadno a bez stresu vytvořit další!

  03-Edit1_thumb  03-Edit2_thumb

  Online knihovna lekcí na staženívzdelavaci_hry_LR_22

  Rozšiřte učební knihovnu vašeho dítěte tím, že si stáhnete dodatečné kategorie a playlisty z naší online komunity a naimportujete je do svého programu!

  04-download_thumb

  Statistiky přehrávání

  vzdelavaci_hry_LR_23

  Získejte přehledy toho, kolikrát již vaše dítě vidělo jednotlivé seznamy, kategorie či slovíčka, a mějte tak plnou kontrolu toho, jak rychle a jak hodně se vaše dítě učí!

  05-stats_thumb

  Deníček rozvojevzdelavaci_hry_LR_24

  Máte možnost sledovat deníček učebního rozvoje vašeho dítěte, jež je dostupný v programu Little Reader. Užívejte si to, že budete mít snadný online přehled o tom, jaká slovíčka se již vaše dítě naučilo!

  06-ProgressDiary_thumb

  Exportér lekcívzdelavaci_hry_LR_29

  Díky této funkci můžete vámi vytvořené speciální kategorie pro učení hrou vyexportovat a poté sdílet s ostatními rodiči a rodinami, jež mají tento program!

  07-importexport_thumb

  Funkce tiskuvzdelavaci_hry_LR_26

  Vytiskněte si obrázkové kartičky, abyste měli učební materiál pro učení hrou kdekoliv a kdykoliv i bez počítače nebo notebooku! Také můžete ušetřit peníze, čas i energii tím, že si vytvoříte v počítači vlastní flash karty a pak si je vytisknete!

  08-print_thumb

  Editor obrázkůvzdelavaci_hry_LR_27

  S editorem obrázku u programu Little Reader budete schopní změnit velikost obrázků, vyříznout nebo zlepšit obrázky, stejně jako malovat čáry, šipky a tvary, které udělají učební lekce ještě víc zábavné a vzrušující pro vás i vaše dítě!

  09-piceditor_thumb  09-piceditor2_thumb

  Snadný zvukový nahrávačvzdelavaci_hry_LR_28

  Vytvořte si svou vlastní výslovnost a zvukové nahrávky k obrázkům a videím v jednotlivých lekcích pomocí tohoto snadného nahrávače. Můžete si vaše zvukové nahrávky editovat – odstranit hluk, přizpůsobit amplitudu, oseknout nebo změnit tempo!

  Záloha knihovny slov a lekcívzdelavaci_hry_LR_25

  Little Reader vám dovolí zálohovat si celou vaši knihovnu lekcí a slov (pro případ, že potřebujete formátovat váš počítač), takže vaše data budou vždy v bezpečí.

  11-backup_thumb

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE