•               
  Bystré děti

  Jak najít čas na cvičení na materske

  Jak najít čas na cvičení na materske

  Když se žena stane maminkou, najednou se vše změní…. A nejen z toho srdečního hlediska :-). Každá maminka totiž dobře ví, že mateřská dovolená má prostě „špatný název“.  Ale – lze najít způsoby, jak si něco z těch starostí a povinností aspoň trochu ulehčit. Nošení v šátku umožní kontakt s dítětem, když je potřeba něco dělat, uklízení formou hraní a vyprávění dítěti, co právě dělám, je úžasný způsob, jak dítě rozvíjet, věnovat se mu a při tom něco udělat.. A jde toho mnohem víc…

  Přicházejí vánoce, s vánocemi přicházejí lákadla v podobě sladkostí, slaných jídel, zdravé, nezdravé…. A jak to v tom nabitém programu udělat, aby nepřicházely i kila? Koukněte na video a nechte se inspirovat! Já sama jsem takto trávila se svými dětmi v jejich miminkovském věku spoustu času a vřele to doporučuju! Nejen pro fyzičku ale i pro endorfiny a úžasný pocit! A pokud se chcete naučit návod, aby dítě chtělo jíst zdravě, podívejte se na to zde.

   

  ZDARMA RYCHLOKURZ (NE)VÝCHOVY DĚTÍ

  Získejte zdarma návody a postupy, jak snadno a trvale vyřešit 5 nejčastějších problémů s dětmi… bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče.

  ZDARMA MALOVÁNÍ S BÁSNIČKOU

  Získejte ZDARMA přístup k básničkám s malováním – k videonávodům s postupy, jak za pomocí básničky malovat krok za krokem jednoduché dětské obrázky.

  ZDARMA rychlokurz raného vzdělávání

  Chcete se dozvědět víc o raném vzdělávání? Získejte přístup ke třem videím rychlokurzu raného vzdělávání ZDARMA.

  Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

  … a nepropásněte žádnou novinku o raném vzdělávání či vzdělávací video pro vaše dítě.

  Přidejte se k nám do Facebook skupiny

  … a inspirujte se, ptejte se, diskutujte s ostatními maminkami, které rané vzdělávání zajímá (stimulace novorozence, znakování batolat, rané učení cizího jazyka, matematiky či hudby, tvoření s dětmi, pohybové aktivity,….)

   

  Bez komentáře

  Zanechte komentář

 • Facebook

 • Ocenění programu

 • 30-ti denní garance

  garanciaJsme tak přesvědčení o vaší spokojenosti s našimi produkty, že vám nabízíme 30-ti denní záruku na vrácení peněz!
 • Už mám na Bystré děti.cz zřízený účet:


  Zapomněli jste heslo?


  Nemáte ještě na Bystré děti.cz účet?

  Registrujte se prosím ZDE